Araç Kiralama: 0532 797 1110

globe

Çorlu Ofis

Muhittin Mah. Yavuz Selim Cad. Özgür Apt. No:30/5

clock

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 9:00 - 19:00
Hafta Sonu 13:00 - 19:00

Çorlu Araç Kiralama

Trakya’nın en büyük ilçesi olan Çorlu’ya yolunuz düştüğünde ihtiyacınız olan araç kiralama hizmetleri için Çoru Araç Kiralama araması yaparak websitemize ulaşabilirsiniz. Bölgede yer alan Çorlu Havalimanı birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamakta, hem şehir içi ulaşım hem de hava alanından transfer hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İnba otomotiv Rent a Car sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ve mutlu müşterilerinden aldığı güvenle ihtiyacınız olan araç kiralama hizmeti için en yüksek kaliteyi size ulaştırmayı hedeflemektedir.

Neden İnba Otomotiv Oto Kiralama
İnba Otomotiv önce müşteri memnuniyet prensibi ile hareket etmektedir. Müşterilerimiz ile uzun soluklu ilişkiler kurabilmek için son yıllarda birçok kurumsal firmanın şirket içi hizmet kalitesini arttırmak amaçlı kullandığı, “Empati Haritası”ndan yararlanmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına hizmetlerimizi alacak potansiyel müşterilermiz hakkında profil çıkrama çalışması yapmaktayız. Böylece varsa sorunların tespiti, ve hizmet kalitesinin yükseltilebilmesi, %100 müşteri istekleri ile şekillenmektedir.

İnba Otomotiv Ile Hangi Araçları Kiralayabilirim?
Çorlu’da iş ya da gezi amaçlı olarak araç kiralamak istediğinizde sizin için en uygun aracı web sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Dizel, benzinli yakıt tipi ya da kullanım tercihinize göre otomatik ya da düz vites araçlardan birini kiralamak için seçebilirsiniz. Aracınızın bagaj hacmi ve kişi sayısı gibi bilgilere aracı kiralamadan önce hızlıca görebileceğiniz bilgiler web sitemizde Araçlarımız bölümünden görüntülenebilir.
Kiralama yapmak istediğiniz araçlarımızın sürekli yenilenen araçlardan olması, temiz ve bakımlı olması için azami çaba sarfetmekteyiz. Yeni ve temiz araçlar ile yapacağınız yolculuktan alacağınız keyfin daha fazla olacağını biliyoruz.
İnba Otomotiv Çorlu Şehir Merkezine Yakın mıdır?
İnba Otomotiv Çorlu Şehir merkezinde yer almaktadır, ofisimize web sitemizdeki iletişim bölümü üzerinden hızlıca ulaşabilir, kiralamak istediğiniz araçları gelip görebilirsiniz.

Çorlu’da Araç Kiralamak Pahalı mıdır?
Çorlu’da araç kiralama yapmak isteyen birçok müşteri öncelikle ucuz araç araması yapmakta fakat piyasadaki değerlerin altında kiralama yapan firmalardan bakımsız, rent a car sigortası olmayan araçları kiraladıklarında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tür araçlar ile yaşanan bir yolculukta yaşanan aksilikler size hem yasal hem de maddi olarak zor duruma sokabilmektedir. İnba Otomotiv Çorlu’da araç kiralama için en uygun fiyatları size sağlarken aynı zamanda tüm yasal şartları yerine getirmekte, Rent A Car kaskosu, araçların periyodik bakımları ve iyileştirmeleri yetkili servislerde gerçekleştirilmektedir. Firmamızdan kiralayacağınız herhangi bir araçlar kendi aracınızı yolculuk ediyormuşçasına güvenle seyahat edebilirsiniz.

İnba Otomotiv Şirketler için Uzun Dönem Araç Kiralama Yapıyor mu?
Çorlu’da kiralayacağınız aracınız için haftalık ya da aylık kiralama hizmet alabilirsiniz. Şirketlerin yeni araç satın alma masrafları, bakım, lastik, kasko gibi giderleri üstlenmeden çalışanlarına araç temin edebilmesinin en kolay yolu Filo kiralama ve Aylık araç kiralama hizmetidir. İnba otomotiv şirketiniz için en uygun araçları sağlayarak ulaşım giderlerinizin kontrol altına alınmasına, diğer detaylar ile uğraşmadan firmanızın sadece işinize yoğunlaşmasına yardımcı olmaktadır.

Open chat